Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №308 Дніпровської міської ради

Методична робота

Адміністрацією та педагогічним колективом ДНЗ № 308 «Веселка» створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дітей в дошкільному закладі.

Оформлення групових приміщень, кабінетів, залу є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам.

Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи, інформації про перспективний педагогічний досвід.

В роботі педколективу впроваджуються масові (педради, педагогічні читання, семінари, методоб’єднання), групові (семінари-практикуми, творчі групи) та індивідуальні ( самоосвіта) форми методичної роботи.

В дошкільному закладі створені належні умови для підвищення професійного рівня та формування інноваційної компетентності педагогів. Вдало поєднанні колективні, групові та індивідуальні форми методичної роботи сприяють ефективному росту фахової майстерності педагогів.

Готуємось до педагогічної ради

Шановні колеги!

Засідання педагогічної ради №2

за темою: «Від народознавства до свідомого патріотизму»

відбудеться 25 лютого 2015 р. у музичній залі дошкільного закладу.

Присутність всіх педагогічних працівників є обовязковою!

Згідно з річним планом роботи дошкільного закладу та з метою підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників дошкільного закладу та забезпечення якісною освітою:

1. Вихователю-методисту Лященко Н. Л. .:

1.1. Залучити творчу групу дошкільного закладу до планування порядку денної педагогічної ради та вироблення проекту рішень.

1.2. Підготувати довідку зі стану роботи з виховання патріотичних почуттів шляхом вдосконалення знань дітей про національну культуру, усну народну творчість, традиції та побут українського народу, рідного краю, міста. (за результатами тематично перевірки)

1.3. Підготувати вихователів до співдоповіді, інтерактивної роботи, обговорення тем з відповідного питання, виступів з досвіду роботи.

1.4. Підготувати повідомлення про результативність роботи творчої групи над науково-методичною проблемою закладу.

1.5. Підготувати повідомлення про хід атестації педагогів.

2. Вихователю Амірбековый К. В..:

2.1. Підготувати доповідь з досвіду роботи за темою: «Фольклорні скарби українського народу – шлях до розвитку свідомого патріотизму».

3. Вихователю Ляшко М. М..:

3.1. Підготувати та провести змістовну доповідь за темою "Реалізація українознавчої спрямованості змісту освіти"

4. Вихователям усіх вікових груп:

4.1. З метою підвищення теоретичного рівня та фахової майстерності досконало опрацювати науково-методичну літературу з відповідного питання.

4.2. Підготувати виставку наробок дитячого фольклору: колисанки, забавлянки, прислів’я, приказки - «Ярмарок новинок»

5. Творчій групі підготувати:

5.1. План підготовки до педагогічної ради №2

5.2. Проект рішень педагогічної ради №2